Nasze możliwości

Nasze nowoczesne centrum konferencyjne spełni największe oczekiwania.

Zobacz więcej

Nasza oferta

Duża przestrzeń i nie ograniczone możliwości.

Zapoznaj się z ofertą

Zrealizowane eventy

Konferencje, szkolenia, lunche biznesowe i wiele więcej.

Zobacz zrealizowane eventy

Kontakt

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu.

Skontaktuj się z nami

Kupony

Otwarte vouchery dla firm.

Zobacz więcej

Reklama

Zdobywaj klientów dzięki reklamie na srebrnym ekranie.

Zobacz więcej

Referencje

Zobacz kto nas poleca

Zobacz więcej

Konferencje

Pobierz ofertę

Zobacz więcej

Nasze możliwości

Nasze nowoczesne centrum konferencyjne spełni największe oczekiwania podczas:

Nasza oferta

Nasze centrum konfrerencyjne to:

Zrealizowane konferencje

Konferencja Hipermarkety Kaufland

W lutym 2019 OHKNO odbyła się konferencja produktowa sieci hipermarketów Kaufland. Podczas spotkania zostały przedstawione nowości produktowe marki Kaufland. Uczestnicy spotkania oprócz spotkania z przedstawicielami zarządu mieli okazję do degustacji nowych pozycji w ofercie. Firma zdecydowała się na naszą największą salę która może pomieścić 534 osoby.

Szkolenie dla firmy informatycznej

9 grudnia 2019 na jednej z naszych sal odbyło się szkolenie organizowane przez Niebezpiecznik.pl lidera organizacji szkoleń informatycznych. Uczestnicy mogli się przekonać jak łatwo jest wyłudzić dane poprzez fałszywe linki oraz osobiście sprawdzić możliwości naszego internetu dostępnego na sali poprzez próby hackowania stron internetowych udostępnionych przez prowadzących.

Konferencja Dolby Digital

W kwietniu 2019 nasza największa sala (534 miejsc) została opanowana przez największych audiofilów oraz inżynierów z firmy Dolby Digital. Podczas spotkania zostały zaprezentowane najnowsze osiągnięcia firmy wraz odsłuchem rozwiązań na naszej sali. Czujemy się zaszczyceni organizacją konferencji lidera profesjonalnych rozwiązań audio w OHKINO.

Spotkanie Wojciech Cejrowski

W pierwszych dniach czerwca OHKINO gościło znanego podróżnika, publicystę, pisarza p. Wojciecha Cejrowskiego. Spotkanie odbyło się w niesamowitej atmosferze, każdy z uczestników spotkania zobaczył wcześniej niepublikowane zdjęcia z wypraw oraz osobiście mógł spotkać się z p. Wojciechem. Nasza sala została wypełniona do ostatniego krzesła, nasz gość przyszedł w swoim stylu czyli boso ;)

8 Festiwal Aktorstwa Filmowego

W październiku nasze sale zostały zapełnione przez uczestników 8 Festiwalu Aktorstwa Filmowego. Festiwal Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa jest wyjątkową okazją do osobistego poznania największych gwiazd polskiego kina. W czasie FAF codziennie odbywają się spotkania z aktorami połączone z prelekcjami znawców kina i seansami, a także wydarzenia towarzyszące-koncerty, recitale i spektakle.
Relacje z naszego wydarzenia, poza lokalnymi mediami, prowadzi Telewizja Polska – TVP 3 Wrocław oraz TVP Info, która od lat wspiera festiwal, informując w wejściach na żywo o jego przebiegu, rozmawiając z gośćmi oraz przygotowując reportaże z odbywającego się we Wrocławiu święta kina.

Centrum Edukacji Filmowej

Cyklicznie wraz z Centrum Edukacji Filmowej organizujemy cykl spotkań dla uczniów podczas których mają okazję zapoznać się z tajnikami produkcji filmowej, produkcji reklam czy zawodem aktora. Lekcje organizujemy jednocześnie na naszych dwóch największych salach które łącznie mieszczą prawie 1000 osób!

Pokazy specjalne IBM

Dzięki naszej doskonałej lokalizacji OHKINO, ogólnoświatowa informatyczna firma IBM zdecydowała się na dedykowane seanse dla swoich pracowników oraz ich dzieci. Wyselekcjonowany repertuar,dopasowane godziny seansów umożliwiają najlepszy dobór filmów który zadowoli każdego kinomaniaka.

Szkolenie Ekstra Trener

W styczniu 2020 w OHKINO miał I Kongres Wiedzy o Szkoleniu Piłkarskim. Event organizowany przez fundację Extra Trener był doskonałym miejscem do spotkania największych ekspertów z dziedziny coachingu piłkarskiego. Nasza największa sala została wypełniona po brzegi przez uczestników spotkania aby całą sobotę mogli się wymieniać doświadczeniami oraz zdobywać nowe umiejętności.

Pokaz specjalny Japfest

Styczniu mieliśmy przyjemność organizować pokaz specjalny dla uczestników największego festiwalu japońskiej motoryzacji- JAPFEST. Podczas seansu specjalnego uczestnicy spotkania mieli możliwość zobaczenia oficjalnego filmu który podsumował ubiegłoroczny festiwal.

Spotkanie Przemek Kossakowski

Za oknami ciemno i ponuro, nasza największa sala wypełniona po brzegi. Przemek Kossakowski - człowiek od zadań specjalnych. Przemek Kossakowski zapewnił uczestnikom spotkania niezwykłą podróż do najbardziej ciekawych zakątków świata. Podczas spotkania opowiedział o tym czego nie widać w jego programach, ukazując to w improwizowanej, błyskotliwej i dowcipnej formie. Nasze spotkanie urozmaicił są pokazami licznych zdjęć, których następstwo często uzależnione jest od interakcji z widzami.

Birrt

We wrześniu 2019 na organizację konferencji w naszym kinie zdecydowała się jedno z przedsiębiorstw z sektora IT. Firma Birrt zajmuje się kompleksowym wsparciem informatycznym dla firm- helpdesk, administracją serwerami oraz zarządzanie siecią. Klient podczas wynajmu wykorzystał nasze wszystkie atuty, goście konferencji byli zaskoczeni możliwością wykorzystania sali kinowej jako doskonałego obiektu do organizacji konferencji.

Zobacz więcej

Referencje

Kupony do OH•KINO

Kupony do kina czyli otwarte bilety oraz kupony na zestawy barowe są znakomitym pomysłem na wykorzystanie funduszu socjalnego firmy. Mogą być one również wykorzystywane jako nagrody w programach lojalnościowych. Osoba, która otrzyma kupon sama decyduje na jaki film chce się wybrać. Kupony drukowane są na trwałych nośnikach. Istnieje również możliwość otrzymania kodów elektronicznie. Nasze kupony posiadają 6 miesięczny termin ważności.

RODZAJE KUPONÓW

 • Kupon 19 – na filmy 2D - przy zakupie min. 100 szt. - 19 zl/szt.
 • Kupon 21 – na filmy 2D - przy zakupie 51-99 szt. - 21 zl/szt.
 • Kupon 23 – na filmy 2D i 3D - przy zakupie 20-50 szt. - 23 zl/szt.
 • Kupon podarunkowy – na filmy 2D - przy zakupie od 1 sztuki - 30,90 zl/szt.
 • Karta podarunkowa SILVER (5 kuponow) – na filmy 2D - przy zakupie od 1 sztuki - 115 zl/szt.
 • Karta podarunkowa GOLD (6 kuponow) – ona filmy 2D - przy zakupie od 1 sztuki - 126 zl/szt
 • Karta podarunkowa PLATINUM (7 kuponow) – na filmy 2D - przy zakupie od 1 sztuki - 133 zl/szt

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu:
(71) 750 04 72,
+48 515 979 930
lub do korespondencji na adres: wroclaw@ohkino.pl

kupony do kina dla firm

Reklama na srebrnym ekranie

Reklama w naszym kinie umożliwi dotarcie Państwu do wielu Klientów. Niezakłócony kontakt z reklamą w naszym kinie pozwoli osiągnąć Państwa firmie lepsze wyniki. Każdą kampanię reklamową dostosujemy do celu, który ma być osiągnięty.

REKLAMA ON SCREEN

 • Emisja spotu reklamowego we wszystkich kinach sieci OH KINO
 • Emisja spotu reklamowego w jednym, wybranym kinie OH KINO
 • Emisja spotu reklamowego przed wybranymi filmami
 • Emisja planszy reklamowej INNE FORMY REKLAMY
 • Plakaty na e-posterach
 • Sampling reklamowy
 • Reklamy na elewacji OH KINO
 • Wlepy reklamowe

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu:
(71) 750 04 72,
+48 515 979 930
lub do korespondencji na adres: wroclaw@ohkino.pl

kupony do kina dla firm kupony do kina dla firm kupony do kina dla firm

Kontakt

Zadzwoń

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: (71) 750 04 72(+48 515 979 930)

Napisz do nas

Napisz do nas: wroclaw@ohkino.pl

Nasze Kino

WROCŁAW

OH KINO Arkady Wrocławskie
ul. Powstańców Śląskich 2-4
53-333 Wrocław