SALE KONFERENCYJNE

Światła gasną, a konferansjer zaczyna prowadzić Twoje wydarzenie, nad którego scenariuszem pracowaliście razem z zespołem przez ostatnie miesiące.
Atmosfera panująca w kinie nadaje jego słowom wyjątkową moc.

Lokalizacja (centrum Wrocławia) to niezaprzeczalny atut tego miejsca. Zero problemów z dojazdem i namierzeniem miejsca odbywającego się eventu.


Każdy gość zostanie przywitany przez pracownika kina, który wręczy mu identyfikator (chyba że wolisz opaskę na rękę). Dzięki informacjom wyświetlanym na monitorach każdy bez problemu trafi do sali.

SALE BANKIETOWE

Mamy do dyspozycji komfortową i przestronną salę bankietową na 540 miejsc. Nasz personel, biorąc pod uwagę Państwa oczekiwania  pomoże dobrać idealne ustawienie sali.

CATERING EVENTOWY

Nie musisz martwić się organizacją cateringu. Każdy z uczestników może skorzystać z oferty food courtu i wybrać miejsce, w którym chciałby zjeść.
Oferta cateringowa na eventy to doskonała opcja dla osób, które chcą zapewnić swoim gościom smaczne i eleganckie jedzenie bez konieczności martwienia się o przygotowywanie posiłków i zakupy.
Oferujemy szeroki wybór dań i przekąsek, dostosowanych do indywidualnych preferencji i potrzeb naszych klientów. Nasze menu obejmuje zarówno dania mięsne, jak i wegetariańskie oraz bezglutenowe, dzięki czemu możemy zaspokoić gusta wszystkich gości.
Nasz zespół profesjonalnych kucharzy i kelnerów zadba o to, by każdy posiłek był podany w eleganckim i estetycznym wystroju, co dodatkowo podniesie prestiż eventu.
Nie musisz się też martwić o sprzątanie po imprezie – nasza obsługa zajmie się tym za Ciebie.
Zamawiając nasze usługi cateringowe, masz pewność, że Twoi goście będą zadowoleni z jedzenia i obsługi, a Ty będziesz mógł skupić się na organizacji pozostałych elementów eventu.

TECHNICZNA OBSŁUGA EVENTÓW

Możemy za Ciebie:

– Zapewnić bezpieczny streaming z 2 kamer dla dowolnej liczby gości.
– Udostępnić nasz system z rezerwacją poszczególnych miejsc na sali.
– Wynająć konferansjera, który poprowadzi wydarzenie.
– Wynająć fotografa, który wykona relację foto z wydarzenia.
– Wynająć ekipę, która zrealizuje relację wideo (2-3 minuty gotowego materiału).
– Udostępnić recepcję, która sprawdzi bilety i rozda identyfikatory.