Oh Kino

baner

Wynajem sal

Kontakt:

telefon: +48 500 026 526

e-mail: tomasz.kurtyka@ohkino.pl

NASZE MOŻLIWOŚCI

Nasze nowoczesne centrum konferencyjne spełni największe oczekiwania podczas:

 • konferencji i telekonferencji Q&A video word
 • multimedialnych szkoleń, lunchów biznesowych, zamkniętych pokazów filmowych
 • prezentacji nowych produktów, targów expo
 • koncertów, teatrów, spektakli na żywo, stand-up
 • przeglądów festiwali i maratonów filmowych oraz uroczystych premier
 • innych niesklasyfikowanych powyżej imprez wszelkiego rodzaju

 

NASZA OFERTA

Nasze centrum konfrerencyjne to:

 • 10 sal kinowych od 50 do 550 miejsc oraz foyer na catering
 • srebrny ekran CLARUS XD 200 o maksymalnej powierzchni 155m2
 • nowoczesne fotele kinowe klasy PREMIUM w układzie teatralnym z optymalną geometrią widowni
 • profesjonalne nagłośnienie DOLLBY DIGITAL
 • profesjonalne projektory BARCO DP2K i 4K
 • profesjonalne bezprzewodowe mikrofony SHURE
 • stałe łącze internetowe o przepustowości 900/100Mb/s
 • multiroom video, audiodeskrypcja
 • profesjonalna obsługa techniczna
 • bezpłatny parking na 800 miejsc
 • centrum Wrocławia, dogodny i szybki dojazd środkami masowej komunikacji MPK, PKP
 • elastyczny cennik spełniający oczekiwania
 • minimum formalności
 • wynajem sal 7 dni w tygodniu

 

PROJEKTY ZREALIZOWANE

EXTRA TRENER
Zobacz podsumowanie po konferencji

Konferencja Hipermarkety Kaufland
W lutym 2019 OHKNO odbyła się konferencja produktowa sieci hipermarketów Kaufland. Podczas spotkania zostały przedstawione nowości produktowe marki Kaufland. Uczestnicy spotkania oprócz spotkania z przedstawicielami zarządu mieli okazję do degustacji nowych pozycji w ofercie. Firma zdecydowała się na naszą największą salę która może pomieścić 534 osoby.
Szkolenie dla firmy informatycznej
9 grudnia 2019 na jednej z naszych sal odbyło się szkolenie organizowane przez Niebezpiecznik.pl lidera organizacji szkoleń informatycznych. Uczestnicy mogli się przekonać jak łatwo jest wyłudzić dane poprzez fałszywe linki oraz osobiście sprawdzić możliwości naszego internetu dostępnego na sali poprzez próby hackowania stron internetowych udostępnionych przez prowadzących.

Konferencja Dolby Digital
W kwietniu 2019 nasza największa sala (534 miejsc) została opanowana przez największych audiofilów oraz inżynierów z firmy Dolby Digital. Podczas spotkania zostały zaprezentowane najnowsze osiągnięcia firmy wraz odsłuchem rozwiązań na naszej sali. Czujemy się zaszczyceni organizacją konferencji lidera profesjonalnych rozwiązań audio w OHKINO.
Spotkanie Wojciech Cejrowski
W pierwszych dniach czerwca OHKINO gościło znanego podróżnika, publicystę, pisarza p. Wojciecha Cejrowskiego. Spotkanie odbyło się w niesamowitej atmosferze, każdy z uczestników spotkania zobaczył wcześniej niepublikowane zdjęcia z wypraw oraz osobiście mógł spotkać się z p. Wojciechem. Nasza sala została wypełniona do ostatniego krzesła, nasz gość przyszedł w swoim stylu czyli boso ;)

8 Festiwal Aktorstwa Filmowego
W październiku nasze sale zostały zapełnione przez uczestników 8 Festiwalu Aktorstwa Filmowego. Festiwal Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa jest wyjątkową okazją do osobistego poznania największych gwiazd polskiego kina. W czasie FAF codziennie odbywają się spotkania z aktorami połączone z prelekcjami znawców kina i seansami, a także wydarzenia towarzyszące-koncerty, recitale i spektakle.
Relacje z naszego wydarzenia, poza lokalnymi mediami, prowadzi Telewizja Polska – TVP 3 Wrocław oraz TVP Info, która od lat wspiera festiwal, informując w wejściach na żywo o jego przebiegu, rozmawiając z gośćmi oraz przygotowując reportaże z odbywającego się we Wrocławiu święta kina.
Centrum Edukacji Filmowej
Cyklicznie wraz z Centrum Edukacji Filmowej organizujemy cykl spotkań dla uczniów podczas których mają okazję zapoznać się z tajnikami produkcji filmowej, produkcji reklam czy zawodem aktora. Lekcje organizujemy jednocześnie na naszych dwóch największych salach które łącznie mieszczą prawie 1000 osób!

Pokazy specjalne IBM
Dzięki naszej doskonałej lokalizacji OHKINO, ogólnoświatowa informatyczna firma IBM zdecydowała się na dedykowane seanse dla swoich pracowników oraz ich dzieci. Wyselekcjonowany repertuar,dopasowane godziny seansów umożliwiają najlepszy dobór filmów który zadowoli każdego kinomaniaka.
Szkolenie Ekstra Trener
W styczniu 2020 w OHKINO miał I Kongres Wiedzy o Szkoleniu Piłkarskim. Event organizowany przez fundację Extra Trener był doskonałym miejscem do spotkania największych ekspertów z dziedziny coachingu piłkarskiego. Nasza największa sala została wypełniona po brzegi przez uczestników spotkania aby całą sobotę mogli się wymieniać doświadczeniami oraz zdobywać nowe umiejętności.

Pokaz specjalny Japfest
W styczniu mieliśmy przyjemność organizować pokaz specjalny dla uczestników największego festiwalu japońskiej motoryzacji- JAPFEST. Podczas seansu specjalnego uczestnicy spotkania mieli możliwość zobaczenia oficjalnego filmu który podsumował ubiegłoroczny festiwal.
Spotkanie Przemek Kossakowski
Za oknami ciemno i ponuro, nasza największa sala wypełniona po brzegi. Przemek Kossakowski - człowiek od zadań specjalnych. Przemek Kossakowski zapewnił uczestnikom spotkania niezwykłą podróż do najbardziej ciekawych zakątków świata. Podczas spotkania opowiedział o tym czego nie widać w jego programach, ukazując to w improwizowanej, błyskotliwej i dowcipnej formie. Nasze spotkanie urozmaicił są pokazami licznych zdjęć, których następstwo często uzależnione jest od interakcji z widzami.

Birrt
We wrześniu 2019 na organizację konferencji w naszym kinie zdecydowała się jedno z przedsiębiorstw z sektora IT. Firma Birrt zajmuje się kompleksowym wsparciem informatycznym dla firm- helpdesk, administracją serwerami oraz zarządzanie siecią. Klient podczas wynajmu wykorzystał nasze wszystkie atuty, goście konferencji byli zaskoczeni możliwością wykorzystania sali kinowej jako doskonałego obiektu do organizacji konferencji.

Korzystając z serwisu zgadzasz się z polityką cookies