Oh Kino

Okładka filmu Gwiazdka z maestro André Rieu. Powrót na życzenie widzów
PROJEKT SPECJALNY
Przedsprzedaż
  • Premiera 9 grudzień 2022
  • Czas trwania 145 min

Gwiazdka z maestro André Rieu. Powrót na życzenie widzów

    • koncert
  • | Film

Zeszłoroczna premiera tego magicznego koncertu przyciągnęła przed kinowe ekrany nieprzebrane tłumy fanów słynnego holenderskiego króla walca. Ze względu na liczne prośby widzów przypominamy niezwykłą „Gwiazdkę z maestro André Rieu”. Niech to będzie świąteczny prezent dla Ciebie i Twoich bliskich!

André Rieu i jego urocza Orkiestra Johanna Straussa przygotowali bożonarodzeniowe wielkie show. Na jego potrzeby maestro „wybudował” własny Pałac Zimowy w swoim rodzinnym Maastricht. Wśród 200 lśniących weneckich kandelabrów i żyrandoli z sopli lodu, wśród łyżwiarzy i zasypanego śniegiem zimowego krajobrazu rozebrzmiały tradycyjne kolędy, romantyczne walce i inne nieśmiertelne przeboje. „Jingle Bells”, „O Holy Night”, „Oh Happy Day” czy „Mary’s Boy Child” to tylko niektóre hity, które znów usłyszymy w wykonaniu André, jego solistów i Orkiestry Johanna Straussa, ale także chóru gospel.

Sam André tak mówi o tym koncercie w kinach: „Boże Narodzenie to moja ulubiona pora roku. Nie ma nic lepszego niż spędzenie jej z przyjaciółmi, rodziną i fanami w moim rodzinnym mieście. Dlatego zapraszam moją kinową publiczność z całego świata w tę piękną podróż do świątecznej krainy czarów”.

To prezent dla Was od maestra, ale przecież możecie obdarować nim także swoich bliskich: zabierzcie ich do kina w ramach Gwiazdki! Zapraszamy 9 grudnia o 18:15

Najbliższe seanse

Brak seansów na dzisiaj
  • piątek, 9 grudzień 2022
Kup bilet
Okładka filmu Gwiazdka z maestro André Rieu. Powrót na życzenie widzów
Gwiazdka z maestro André Rieu. Powrót na życzenie widzów
Specjalnie na życzenie widzów - wielki powrót świątecznego koncertu "Gwiazdki z maestro André Rieu!
Korzystając z serwisu zgadzasz się z polityką cookies