EnglishPolishUkrainian
EnglishPolishUkrainian
zobacz zwiastun
Data premiery: 27/01/2023
Gatunek: Thriller Erotyczny,
Czas trwania: 99 minuty
Rok produkcji: 2022
Ograniczenia wiekowe: 13
Reżyseria: Maria Sadowska
Scenariusz: Edyta Folwarska, Tomasz P. Chenczke
Obsada: Helena Englert, Piotr Stramowski, Andrea Preti, Piotr Głowacki, Weronika Rosati, Joanna Liszowska, Ewa Lewandowska, Sabina Karwala

POKUSA

„POKUSA” to ekranizacja bestsellera Edyty Folwarskiej, w reżyserii Marii Sadowskiej – twórczyni hitów „DZIEWCZYNY Z DUBAJU” oraz „SZTUKA KOCHANIA. HISTORIA MICHALINY WISŁOCKIEJ”.

Edyta Folwarska, która jak nikt zna tajemnice polskiego establishmentu i show biznesu, pokaże Wam ich mroczną stronę bez żadnej cenzury. Jej książka rozbudziła wyobraźnię setek tysięcy kobiet. Film rozpali je do czerwoności.

Gwiazdorska obsada w skandalizującej historii młodej, ambitnej dziewczyny, która podążając za marzeniami wkracza za kulisy świata pięknych i bogatych. Pozna tam skrzętnie ukrywane sekrety celebrytów, sportowców, ludzi biznesu.

Bezkompromisowa Maria Sadowska swoim filmem nie wywoła skandalu. POKUSA to opowieść tak śmiało przekraczająca granice, że rozpęta w Polsce prawdziwą rewolucję obyczajową.

Pasek boczny
Używamy plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia z korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę ​​stronę, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.
Zacznij pisać, aby zobaczyć filmy których szukasz
Skip to content